okey oyunları

İnternetsiz Okey Oyna

İnternetsiz okey oyna dünyada ve Türkiye’de büyük bir zevkle oynanılan bir oyundur. Önceleri gerçek masa başında oynanılan bu oyun dijital cihazların yaygınlaşması ve internet dünyasının oluşumuyla farklı çeşitlerle de oynanılıyor. Online olarak oynanan okey oyununu internetsiz olarak da oynamak için birçok platform bulunuyor. Okey oynamak ve istedikleri her an okey oyununa ulaşmak isteyenler cep telefonlarına veya bilgisayarlarına okey oyununu indirerek anında internetsiz okey oynayabiliyor.

internetsiz okey oyna
internetsiz okey oyna

İnternetsiz Okey

İnternetsiz Okey oyununu internetsiz oynamak isteyenler eğer bu oyunu cep telefonlarından oynamak istiyorlarsa telefonlarının işletim sistemleri üzerinden veya oyun kulüplerinden oyunu telefonları üzerine indirerek oynayabiliyor. Bilgisayar, tablet ve lap top üzerinden de indirilerek okey oyunu internete gerek duyulmadan oynanılıyor. Okey oyununun tüm çeşitlerini akıllı telefon veya bilgisayarlarınıza indirerek istediğiniz her yerde internet veya wifi bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz. Normal bir platformda okey oynanılıyormuş hissi veren bu sistemde farklı oyuncu isimleri bulunan bir masa şekli ve okey oyununa ait efektler yer alıyor. Oyunu başlatarak sanal oyuncularla okey oynamanın tadını çıkarabiliyorsunuz.

İnternetsiz Okey Oyunları

Cep telefonu ve bilgisayara indirilerek internet olmadan oynanılan okey oyunlarında da farklı ve bir hayli eğlenceli oyun çeşitleri bulunuyor. Bu oyunlarda bazı kuralları, oyuncu adlarını ve görsel temayı da değiştirme şansı bulunuyor. Oyunda taş atma sesi veya oyunu bitirme sesleri de yer alıyor. İsterseniz bu sesleri iptal ederek sessiz de oynayabiliyorsunuz. Oyunda kendiniz için isim belirleyebileceğiniz gibi resim de belirleyebiliyorsunuz. Yalnız kaldığınız veya boş vaktinizi güzel bir şekilde geçirmek istediğiniz zamanlarda internete bağlanma lüksünüz de bulunmuyorsa indirmiş olduğunuz okey oyna oyununu keyif içinde oynayabilirsiniz. Hoş zamanlar geçirmek için kaliteli bir işlem olan bu seçenekle okey oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

internetsiz okey
internetsiz okey

İnternetsiz Okey Oyunu

İnternetsiz okey oyununu indirmek ve istediğiniz zaman oynamak için herhangi bir ücret ödenmiyor. Cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebileceğiniz okey oyunu cihaz hafızasında çok fazla yer kaplamayan bir uygulama olarak programlanıyor. Ücretsiz indirebileceğiniz ve internetsiz oynayabileceğiniz okey oyunları oldukça keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyor.

İnternetsiz Okey Oyna
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan Okey Taşı Kaç Tane Olur başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Okey Sitesi


Kaliteli okey oyunlarımız ile puanlı okey sistemi sayesinde rakiplerinizi yenerek puan kazana bilirsiniz. Ayrıca Online ve Canlı oyunları Mobil üzerinden oynaya bilirsiniz.

Sitemap - İmage Sitemap

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.