okey oyunları

Okey Oyunu

Okey Oyunu Oyna

Okey Türklerin oynamayı en çok sevdiği oyunlar arasında yer alır. Online olarak okey oyunu diyen platformlar da çok fazla ilgi görmektedir. Online olarak okey oynamanın oldukça basit olması ve bunun için bir ücret ödenmesine gerek olmaması ile tercih edilmektedir. Bilgisayardan ya da akıllı telefonunuzdan okey oyunu oynama konusunda bir sorun yaşamazsınız. Çünkü aynen gerçek hayatınızda oynadığınız şekilde oynanmaktadır. Okey oynamayı bilen kişiler içinde online okey oynamak oldukça pratik gelmektedir.

Online Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

Gerçek hayatta olduğu gibi online okey onanan sitelerde de yine her oyuncunun birer ıstakası bulunur ve 14’er taş dağıtılır. Ortaya taşlar koyulur ve sırası gelen rakibinin attığı taşı almadığı takdirde yerden bir taş çeker. Elinde aynı gerçek okeyde olduğu elinizde perler oluşmalı ve eliniz açacak bir hale geldiğinde de son taşınızı ortaya atarak elinizi bitirirsiniz. Online okey sitelerinde de okey atma, çifte gitme çanak kırma gibi özellikler olması ile okey onamak oldukça zevkli olmaktadır. Ücretsiz okey oyunu diyen sitelerin olması ile bu zevkli oyunu oynamak için bir ücret ödenmesine de gerek olmamaktadır. Bu sitelere kayıt olurken ücret ödenmediği gibi ayrıca oynamak içinde para yatırılmasına gerek yoktur. Çoğu okey oynama sitesinde misafir girişleri de bulunur ve bu sayede de üye olmadan da okey oynanabilmektedir.

Canlı Okey Oyunu Oynamak

Okey oynamak için karşınızda gerçek rakiplerin olması elbette oyunun daha keyifli olarak oynanmasını sağlamaktadır. Okeyi canlı olarak oynamanın en keyifli yanı ise karşınızda kendiniz gibi oyunu gerçekten iyi bilen kişiler ile oynayarak ustalığınızı ortaya koyabilmek olmaktadır. Ayrıca okey oyunu canlı diyen sitelerde gerçek ve tecrübeli oyuncular ile oynanacak oyunlar daha heyecanlı geçecek ve açmak daha keyifli olacaktır. Canlı olarak okey oynanırken rakipleriniz ile sohbet ederek oyunlar oynanabilmektedir ki bu oldukça keyif verici olmaktadır. Burada kurulan arkadaşlıklar ilerleyerek gerçek dostluklara dönüşebilmektedir. Oyunlarda ilerleyen arkadaşlıklar ile eşler oluşmakta ve ilk başta tek başına okey oynanırken ilerleyen zamanlarda ise eşli oyunlar ile sohbetler eşliğinde keyifli oyunlar oynanmaktadır.

Bu sitelerde günün her saatinde online okey oyunu denmekte ve bu özelliği ile de siz uygun olduğunuz zamanlarda oyuna girerek boş zamanlarınızı değerlendire bileceksiniz. Özellikle akıllı telefonlar ile oynanabiliyor olması sayesinde okulda, işte, evde, yolda istediğiniz her yerde okey oynayabilmekte ve eğlenceli zaman geçirmeniz mümkün olmaktadır. Üye olmadan istediğiniz an giriş yapabilirsiniz.

Okey Oyunu
5 (100%) 1 vote

Türkiye'nin En Kaliteli Okey Sitesi


Kaliteli okey oyunlarımız ile puanlı okey sistemi sayesinde rakiplerinizi yenerek puan kazana bilirsiniz. Ayrıca Online ve Canlı oyunları Mobil üzerinden oynaya bilirsiniz.

Sitemap - İmage Sitemap

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.