okey oyunları

Üye Olmadan Okey Oyna

İstediğiniz zaman okey oynamak istiyorsanız bunu üye olmadan okey oyna diyen sitelerin bulunduğunu bilmelisiniz. Sitelerde bulunan misafir girişini kullanarak siteye istediğiniz an giriş yapabilir ve canlı okey oyunlarına dahil olarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Sitelere misafir girişi kolayca yapılabildiği gibi ayrıca üye olmak istendiğinde bunun için ücret ödenmesine gerek yoktur. Sitelere üye olma sırasında ya da oyunların oynanması için ücret ödenmez. Bütün işlemler sanal paralar ile yapılmaktadır. Bunun yanında gerçek para ile oynayarak gerçek kazançlar elde etmek isteyen kişiler için de özel siteler bulunmaktadır. Burada okey bilginizi ve tecrübenizi kullanarak gerçek kazançlar elde etmeniz mümkün olabilecektir.

Eşli Okey Nasıl Oynanır?

Okey bireysel olarak oynanabildiği gibi ayrıca eşli olarak da oynanabilmektedir. Okey oyna eşli diyen sitelere giriş yaptığınızda arkadaşınız olan ya da hiç tanımadığınız kişiler ile eşli olarak okey oynayabilirsiniz. Okey dört kişi tarafından oynanan bir oyundur ve masada karşılıklı oturan kişiler istedikleri takdirde oyun eşli olarak oynanabilmektedir. Eşli okey oynamak istediğinizde oyunu bu şekilde başlatmak gerekir oyun başladıktan sonra eşliye dönüştürülmesi mümkün değildir. Eşli okey oynarken eşiniz ile yapacağınız sohbetler ile açmak daha kolay olacaktır.

Okeyde açmak için elinizde olan bütün taşların belli bir düzen içinde olması gerekmektedir. Eliniz açtığında boşta kalan son taşı masanın ortasına koyarak elinizi bitirirsiniz. Elinde okey varsa bunu atmanız halinde de çanakta biriken bütün ödülü de alırsınız. Eşli oyunlarda elinizi açtığınızda ya da çanağı kırdığınızda ödülü eşiniz ile paylaşırsınız. Online okey oyna diyen sitelerde eşli oyunlarda ve diğer oyunlarda sohbetler ederek uzun süren oyunları hiç sıkılmadan eğlenerek oynayabilirsiniz.

üye olmadan okey

Misafir Olarak Okey Oynamak

Okeyi online olarak oynamak istediğinizde mutlaka sitelere üye olmanıza gerek yoktur. Siteler isteyen herkesin ücretsiz ve istediği her an oynayabilmesi için misafir olarak okey oyna özelliğini eklemişlerdir. Misafir olarak okey oynamak için de belli saatlerde siteye giriş yapılmasına gerek yoktur. İstendiği an siteye misafir girişi yapılır ve okey oynanarak keyifli zamanlar geçirilir. Akıllı telefonlar ile de bu özelliğin kullanılması sayesinde misafir olarak okey oyna diyen sitelere giriş yaparak eğlenceli ve heyecan dolu okey oyunları oynayabilirsiniz. Diğer masalara misafir girişi yaparak oyunları izleyebilir ve diğer oyuncular ile sohbet edebilirsiniz. Okey oynarken ayrıca sosyal çevrenizi genişletebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Üye Olmadan Okey Oyna
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Kaliteli Okey Sitesi


Kaliteli okey oyunlarımız ile puanlı okey sistemi sayesinde rakiplerinizi yenerek puan kazana bilirsiniz. Ayrıca Online ve Canlı oyunları Mobil üzerinden oynaya bilirsiniz.

Sitemap - İmage Sitemap

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.